X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ochrona Prawna Rodziny D.A.S.

2008-05-03 08:05 sobota
ochrona prawna das

Co daje ubezpieczenie D.A.S.?
 
Ubezpieczenie ochrony prawnej rodziny zapewnia korzystającym z niej Klientom i ich najbliższej rodzinie ochronę prawną w różnych sytuacjach związanych z: 

1) Ochroną prawna Pojazdu
2) Ochroną prawna Kierowcy
3) Ochroną prawna Pracownika
4) Ochroną prawna Nieruchomości
5) Ochroną prawna w razie Nieszczęśliwego Wypadku
6) Ochroną prawna w Życiu Prywatnym 

Przydatne są m.in. w przypadku dochodzenia swoich praw do odszkodowania, np. za uszkodzenia ciała, koszty naprawy pojazdu czy utratę zarobku oraz w przypadku, gdy przeciwko ubezpieczonemu wszczęto postępowanie z powodu podejrzenia o popełnienie wykroczenia czy przestępstwa, np. spowodowanie wypadku samochodowego. Ponadto przydatne są przy sporach z tytułu umowy o pracę, w razie nieszczęśliwego wypadku w związku z jazdą samochodem, ale i innych wypadkach. Dzięki ochronie prawnej rodziny w D.A.S. – Towarzystwo pomaga w wielu sprawach związanych z nieruchomościami.

Sprawy cywilne, w których przydatne jest ubezpieczenie D.A.S.:

 • Spór w sprawie wadliwie wykonanych mebli
 • Spór z ubezpieczycielem (z umowy ubezpieczenia)
 • dochodzenie odszkodowania za doznaną szkodę w ubezpieczonym pojeździe od osoby odpowiedzialnej za wyrządzenie szkody (z tytułu czynu niedozwolonego sprawcy szkody);
 • dochodzenie odszkodowania za doznaną szkodę w ubezpieczonym pojeździe od osoby odpowiedzialnej za wyrządzenie szkody (z tytułu czynu niedozwolonego sprawcy szkody);
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
 • 2010-06-21 20:18 poniedziałek ~ex kierownik | [+] odpowiedz
  Firma jest nastawiona wyłącznie na spławianie klienta i wyciskanie z niego pieniędzy POLECAM CZYTAĆ OWU same wyłączenia, wykluczenia i ograniczenia co daje, że takie ubezpieczenie nie jest do niczego ... czytaj dalej »
 • 2009-05-31 14:08 niedziela ~damian | [+] odpowiedz
  Jezleli chcesz dowiedziec sie wiecej prosze o kontakt-- Damian May 698 657 481 (kujawsko-pomorskie)
 • 2009-03-07 18:15 sobota ~Bartek | [+] odpowiedz
  Cena jest stała i się nie zmienia chyba że sie bierze rożne pakiety łączy to wtedy można walczyc o upust jakies pytania bartosz.jablocki@wp.pl
 • 2008-12-04 12:02 czwartek ~ekolo | [+] odpowiedz
  Jaka jest cena takiego ubezpieczenia? Różni pośrednicy podają różne ceny. Od tego zwykle są różnego rodzuju upusty.
 • 2008-06-29 11:56 niedziela ~OpusDei | [+] odpowiedz
  Bardzo dobry i solidny ubezpieczyciel szybko reagujący na szkody klientów.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.